Zkouška lásky 5.část

16. listopadu 2013 v 22:44 | Sabusanka |  Zkouška lásky

Zkouška lásky 5.část

"Myslím, že oba dva si zasloužíme kafe. Posaďte já pro něj zatím dojdu." řekl Dan a položil na sedačku helmu. Nikol se na něho usmála, a podívala se ven z okna. Vycházelo slunce. Začínalo ji pomalu žrát svědomí, co asi udělá máma, až zjistí, že není doma. Co když najde Danovi rodiče a on kvůli ní bude mít problém. Začínala přemýšlet o tom jestli by nebylo ruzumnější se vrátit zase do té staré reality, ale zase ji hlavou projela TA NOC. Oči se ji zaleskly, ale naštěstí se vrátil Dan. "Co je tam tak zajímavého?" zeptal se jí a posadil se naproti.
Postavil na stůl dva kelímky s kávou. Nikol upnula své modré oči na Danovi, jako by v nich hledala odpověď. "Proč se mě tak prohlížíš?" zeptal se Dan a usmál se. Nikol beze slova vstala a sedla si vedle Dana. přitiskla se k němu jak to šlo. A hlavu si schovala do jeho bundy. "No tak co se děje?" zeptal se Dan a obejmul ji kolem zad a tiskl si ji k sobě. Nikol otočila hlavu k němu. "Chci odsud pryč, chci někam hodně daleko." řekla s úsměvem, ale ve vnitř sebe si v tu chvíli pomyslela, že se ji tak akorát vysměje, jak je to hloupý nápad. "Kam pryč?" zeptal se zaujatě Dan.
"Někam hodně daleko, nikdy jsme nebyla v Londýně."
"Ohh" povzdechl Dan, "Chceš se mnou na motorce jet až do Londýna?"
"Je to tak absurdní nápad?"
"No možná trochu jo, ale zase na druhou starnu je to neuvěřitelně velký dobrodružství."
"Takže jako souhlasíš?" zeptala se ho velmi překvapeně Nikol. "No, ale jenom mě napadá jak to vidíš s financema, jak se jako budeme živit?" "No jak jako hudebníci" usmála se na něho Nikol a přitulila se k němu. Dan vzal do ruky šálek s kafem.
Za chvilku vešel do "restauračky" zvláštní otrhaný muž. Na pohled vypadal prostě divně. Nikol se odtrhla od Dana a chtěla si taky vzít kelímek s kafem a napít se, ale najednou ji stuhnul smích na rtech. Hrlza v jejích očích se dala jen těžko nepoznat. Ruka se ji začala chvět a celé tělo bylo jako v tranzu. "Co se stalo?" zeptal se ji znepokojeně Dan. Nikol se chvěly i zuby a nemohla moc mluvit. "To je... to je on" zašeptala co nejvíc potichu Nikol. "Kdo on?" zeptal se ji nechápavě Dan. "On, ten co mě..." další slova nebyla potřeba, Dan to dokonale pochopil. Svaly v jeho rukách se začaly napínat. Pustil ze sevření Nikol a rozešel se směrem k chlapovi. Došel až k němu a postavil se před něj. Nikol se chvěla na sedačce. A ten chlap si ji mezitím všimnul. Teď se otočil směrem k Danovi. "Co je frajere, neměl by ses vrátit ke svý malý kurvičce." a dál v pohodě vybíral jídlo. "Ty hajzle zakřičel Dan a dal mi takovou ránu pěstí, že se svalil na zem. "Tak ty si chceš hrát frajere, no tak pojď" rychle se postavil a dal Danovi ránu do nosu. Dan si jenom otřel krev z nosu a skočil na toho chápka. rychle ho svalil na zem a sednul si na něj, chytil ho pevně kolem krku. "Za to co jsi udělal, bych tě teď nejradši zabil." "Jo dobře, omlouvám se" začal rychle mile ten chlápek. Dan, ale nepřestával tisknout jeho krk. To už se kolem nich udělal hlouček. Nikol se rychle zvedla a bežela k Danovi, chytila ho za ruku "Prosím nech ho" křičela na Dana. "prosím Dane, kvůli mě, neubližuj mu." Dan se podíval na ni a jejím krásným očím, nemyhl jinak než vyhovět. Povolil ruce a nechal ho ležet na zemi. Chytil kolem pasu Nikol a vyšel s ní ve.

"Víš o tom že jsme neplatili" usmála se na něho Nikol a podala mu helmu, rychle si nasadila tu svoji. Oba naskočili na motorku a Dan se rychle rozjel. "Takže do Londýna, jsi to říkala?" zakřičel na ni Dan a přidal plyn.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.